Microsoft 365 Bakali koln jdelna koln zpravodaj Instagram Facebookr

Návody Microsoft 365

Publikováno: 26. srpna, 2023

Všichni žáci a zaměstnanci na naší škole mají možnost využit nejnovější verzi kancelářského balíku Microsoft 365 Pro Plus na domácích počítačích ZDARMA. Balík Microsoft  365 zahrnuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook a dále prostor na cloudovém disku OneDrive o kapacitě 1TB.

Tuto licenci mohou využít všichni zaměstnanci školy a žáci po dobu, kterou zde studují (pracují) a to na maximálně pěti domácích počítačích. Po ukončení studia (nebo ukončení pracovního poměru v případě zaměstnanců) se jim licence automaticky deaktivuje a nainstalovaný produkt již nepůjde využít.

Přihlašovací údaje dostanou žáci ve škole.

Pro přihlášení do prostředí Microsoft 365 ve webovém prohlížeči zapište následující adresu: https://portal.office.com nebo klikněte v horní liště stránky na odkaz Microsoft 365 a objeví se úvodní přihlašovací stránka.

Při prvním přihlášení je důležité vše správně nastavit – postupujte podle tohoto návodu:

Po prvním přihlášení si můžete stáhnout a nainstalovat aplikace do svých počítačů a notebooků podle následujícího návodu: Návod pro instalaci MS Office 365.

Pokud budete mít problémy s přihlášením, ztratíte a nebudete si umět obnovit své heslo nebo budete mít jiný problém se školním MS Office 365, pište na mail: lancova@zs-trest.cz, rádi vám pomůžeme.

Odkaz pro stažení Teams

 

Gymnázium Otokara Březiny
a Střední odborná škola Telč
Hradecká 235, 588 56 Telč
+420 567 584 551

Naše stránky používají jen nezbytně nutná technická cookies.