Microsoft 365 Bakali koln jdelna koln zpravodaj Instagram Facebookr

Velikonoční volejbalový turnaj

Publikováno: 30. března, 2023

Ve středu 29.3. se na naší škole konal přátelský velikonoční volejbalový turnaj mezi jednotlivými ročníky GOB a SOŠ Telč a žáky z dačického gymnázia. Z celkového počtu 12 týmů se na prvním místě umístilo družstvo 3.A. Pro druhé a třetí místo si zašli studenti oktávy, kteří sestavili s pomocí některých dačických žáků dvě družstva. Nemalým překvapením byla kvalita hry v podání nejmladších účastníků tohoto turnaje. Třídy tercie a kvarta se umístily na krásném čtvrtém místě. Velké poděkování patří organizátorům z naší školy, kteří vše zajistili a o celou soutěž se postarali. Výhercům ze srdce blahopřejeme a děkujeme všem za příjemnou atmosféru. Můžeme s klidným svědomím říct, že se celý den povedl a už se nemůžeme dočkat dalších podobných sportovních akcí.

 

Gymnázium Otokara Březiny
a Střední odborná škola Telč
Hradecká 235, 588 56 Telč
+420 567 584 551

Naše stránky používají jen nezbytně nutná technická cookies.