Microsoft 365 Bakali koln jdelna koln zpravodaj Instagram Facebookr

Naše žákyně slavily úspěch v soutěži S Vysočinou do Evropy

Publikováno: 18. dubna, 2024

Adéla Lupačová ze 4. A a Eliška Dubová ze sexty mají za sebou velmi úspěšnou reprezentaci naší školy v soutěži, kde měří své síly studenti z celého regionu. Ve velké konkurenci se Adéla s Eliškou velmi dobře umístily a patří jim za to velká gratulace a poděkování.
vyučující anglického jazyka

O průběhu soutěže očima studentek
Dne 27. 3. jsme se v Jihlavě zúčastnily krajského kola soutěže „S Vysočinou do Evropy“. Jako dvojice jsme musely vyplnit test prověřující znalosti našeho regionu, náš bodový zisk dostačoval k zařazení mezi osm nejlepších dvojic postupujících do finále soutěže. Díky postupu jsme musely během tří hodin připravit a následně před komisí obhájit prezentaci týkající se energetické soběstačnosti regionu. Vyplnit otázky v testu i hovořit před komisí jsme musely v angličtině. K našemu překvapení jsme se umístily na krásném šestém místě a získaly tak i finanční odměnu. Účast v soutěži nám přinesla spoustu nových zkušeností, celý den probíhal v příjemném duchu.

Gymnázium Otokara Březiny
a Střední odborná škola Telč
Hradecká 235, 588 56 Telč
+420 567 584 551

Naše stránky používají jen nezbytně nutná technická cookies.